Rošt do postele

Motorové rošty

Postelový roštMotorové rošty jsou nejmodernějšími typy roštů na trhu. Jedná se vlastně o polohovací rošty, které si můžete nastavit jednoduše, bez potíží pomocí ovladače. Můžete si tedy nastavit postel tak, jak vám nejvíce vyhovuje a nemusíte přitom vylézt z vyhřáté postýlky.

Motorové rošty jsou vhodné také pro lidi, kteří často trpí bolestí zad nebo nohou a mají problém s usínáním. Polohování těchto roštů je zajištěno pomocí výkonných a kvalitních motorů, které navíc pracují velice potichu, aby vás nerušily ve vašem relaxování.

Tento typ roštů se u každého výrobce v něčem liší. Jedná se především o počet lamel, polohovacích zón, výškou nebo nosností.

Dávnou jsou pryč doby, kdy si tento typ roštů mohli dovolit jen nejbohatší lidé. Dnes si je mohou pořídit opravdu všichni. Motorové polohovací rošty můžete zakoupit v ceně kolem 10 000 Kč. Pokud však chcete již opravdu kvalitní rošty, nebojte se investovat do nich kolem 20 000 Kč. Jedná se o investici, která se rozhodně vyplatí.

O webu

Naše webová stránka věnována ložnicím. Dozvíte se zde vše o postelích a poradíme Vám, na co se zaměřit při výběru roštu a matrace. Dále Vám dáme rady, jaké osvětlení je nejvhodnější do ložnice, aby se vám v ní příjemně spalo a navodilo klidnou atmosféru. Budete vědět, jaké typy postelových roštů si můžete pořídit a které jsou nejvhodnější. To vše a mnohem více se dozvíte právě zde, na našich internetové stránce věnované ložnicím.